PRODUKCJA WYROBÓW DZIEWIARSKICH DLA MAREK MODOWYCH

To nasz główny profil działalności. Współpracujemy zarówno z małymi autorskimi brandami, jak i z dużymi markami. Poprowadzimy Cię przez cały proces produkcji: wybór przędzy, opracowanie konstrukcji, odrobienie prototypu, zamówienie przędzy na produkcję, wykonanie produkcji, metkowanie i kontrolę jakości – finalnie odbierasz od nas towar gotowy do sprzedaży.

PRODUKCJA ODZIEŻY KORPORACYJNEJ

Produkujemy standardowe modele przystosowane do użytku jako odzież reklamowa, pracownicza lub korporacyjna z delikatnym logo firmy umieszczonym np. na piersi.

PRODUKCJA KOCYKÓW DLA NIEMOWLĄT

Możesz wybrać z naszej bazy gotowych wzorów kocyków, lub zlecić wyprodukowanie własnego designu kocyka dla niemowląt o wymiarach szerokość max. 80cm / długość: dowolna. Jakości: 100% bambus, 50% bambus 50% bawełna, 100% bawełna, 100% bawełna organiczna GOTS, 100% wełna extrafine merino.

PRODUKCJA KONFEKCJI Z DZIANIN METRAŻOWYCH

Wykonujemy produkcję z dzianin metrażowych (dresy, bluzy, spodnie, t-shirty, longsleeve’y, sukienki). Cały proces odbywa się tak samo jak przy produkcji wyrobów dziewiarskich: dobieramy dzianinę, opracowujemy konstrukcję, doszywamy wzór, a następnie kompleksowo zajmujemy się produkcją, tak abyś Ty mógł/mogła odebrać produkt gotowy do sprzedaży.

CZAPKI I SZALIKI

Produkujemy również akcesoria zimowe takie jak czapki i szaliki.

MASZ SWÓJ POMYSŁ?

Jeśli masz pomysł na wyrób dziewiarski, którego nie ma w naszej ofercie – skontaktuj się z nami.